Rybaření v Rybništi

Od 1. dubna začne opět nová sezóna na Školním rybníku

Vloni na podzim nám přivezli 600 kusů kapra. Letos, na začátku března, nám přivezli ryby na letošní sezónu, a to hlavně kapra obecného - 400 ks (někteří měli okolo 3 kg). Dále se vysadili amuři, štiky, candáti. Zarybněno je tedy slušně.

Tak neváhejte, zakupte si povolenku a vyrazte k vodě! Přeji úspěšnou sezónu. A nezapomeňte, že si nemusíte každou mírovou rybu brát. Když jí dáte svobodu, potěší příště jiného rybáře či rybářku.

Další pravidla pro rybářský revír stanovuje rybářský řád, který je k dispozici na webových stránkách obce a je součástí zakoupené povolenky.

V letošním roce ubylo jedno prodejní místo, ale na těchto místech vám povolenky prodají: dům č.p. 128 (vedle hráze rybníka), obchod krmiv a chovatelských potřeba č.p. 80, obecní úřad č.p. 33.

A také umíme vytvořit dárkový poukaz na přání, případně kontaktujte obecní úřad.

Petrův zdar!