Obecní ples 2024

Třetí obecní ples v sezóně nového kulturáku… byl zase vyprodaný, v senzační náladě, s protančenými střevíčky! Děkujeme všem, co jste byli a bavili se!

Letos k tomu měrou vrchovatou přispěla rodinná kapela D. Ex Tempore. Hráli v rychlejším tempu, ale výběr skladeb zaručil plný parket. Moderátorské role se skvěle ujal zastupitel Jaromír Rauch. Babča STARS zaslouží obdiv za skvěle secvičenou taneční kreaci v rytmu Piti Piti Pa. Půlnoční překvapení nebylo „možná přijde i kouzelník“, ale opravdu hosty před půlnocí bavil svými triky iluzionista David Cordero Kozlok.

Velké poděkování našim sponzorům, z jejichž příspěvků jsme mohli dát dohromady štědrou tombolu (rozdali jsme téměř tři sta cen!), za vstřícnost, pořadatelskou spolupráci a provoz barů kolektivu restaurace Kulturní dům, za poskytnutí welcome drinku GALLI DISTILLERY, za zajištění pořádku, bezpečnosti a organizační pomoc našim hasičům, za výzdobu sálu Balónkovému baronovi a paní Simoně Pohankové, za provoz fotokoutku a pořízení fotografií a videa Vandej studiu, manželům Chroustovským za provoz šatny.

Takže určitě zase příští rok, už máme datum 1.3.2025!

Za fotky děkujeme studiu Vandej!