Vítání občánků Rybniště 2024

Pozvání na slavnostní vítání občánků – v sobotu 15.6., které se od roku 2014 koná v útulných prostorách naší mateřské školy, přijali rodiče Pavlíka Demetera, Šimonka Devátého, Josefínky Šmejkalové a Davídka Holuba.

Přítomné pozdravila a přivítala ředitelka paní Mgr. Martina Kočišová, program zpestřilo pěvecké vystoupení zpěvaček ze školního sborečku pod vedením učitelky paní Mgr. Jany Dašové.

Slavnostního proslovu k novým občánkům se ujala místostarostka paní Bc. Petra Vojtěchová, jejíž proslov končil přáním, aby si děti svoji rodnou obec zamilovaly a vždy se sem rády vracely.

Dětem byly obcí věnovány originální šité rybičky od Libuše Broklové ze Chřibské, drobný finanční obnos a květiny z dílny Simony Pohankové z Rybniště. Pózování paní fotografce proběhlo v naprosté pohodě. Rodiče se poté zapsali do pamětní knihy.