Vítání občánků v roce 2018

V sobotu 2.6.2018 jsme po roce opět mohli oficiálně přivítat nové občánky Rybniště. Pozvání na slavnostní vítání přijali rodiče Elenky Vlčkové, dvojčat Viktora a Anastasie Moldovanových a Vítka Chroustovského.

Přítomné pozdravila a přivítala v prostorách mateřské školy ředitelka paní Mgr. Martina Kočišová, program zpestřilo vystoupení dětí z pěveckého sboru Žabky a z kroužku hry na flétnu pod vedením učitelky paní Mgr. Jany Dašové. Slavnostního proslovu k novým občánkům se ujala místostarostka obce paní Bc. Petra Vojtěchová.

Děti si pak mohly vyzkoušet pohodlí „obecní kolébky“, aby zapózovaly panu fotografovi – to se u všech nedařilo zrovna snadno. Představiteli obce byly rodičům předány drobné dárky. Květiny, které maminkám předával pan starosta, věnovala paní Simona Pohanková z Rybniště (Svatební kytice Simona Pohanková). Na závěr byl proveden zápis rodičů do pamětní knihy. Děkujeme kolektivu školy za organizaci této malé slavnosti.