Slavnosti obce Rybniště 2024

Zorganizovat se dá ledasco, počasí nikoliv… A tak jsme s nervozitou sledovali chmurné předpovědi (a které se bohužel tentokrát opravdu vyplnily) na sobotu  1.6.2024.

Ale nedali jsme se – ačkoliv se půl roku piplaný program musel improvizovaně měnit během pár hodin před akcí, ba i pár minut před vystoupením – a  ukryti ve velkoplošných stanech jsme si slavnosti užili!

První velké díky ZŠ a MŠ Rybniště za spolupráci, našim hasičům za organizační a technickou pomoc, Vinotéce Rumburk a Lidové zahradě Varnsdorf za zajištění občerstvení, panu Jaroslavu Navarovi za perfektní zvuk, Vandej studiu, že ty naše slavnostní okamžiky zachytilo foťákem i kamerou a moderátorovi akce Danu Syrovátkovi.

Druhé velké díky SDH Rybniště za dárek pro děti - nafukovací skluzavku a skákací hrad, paní Veronice Kozákové a panu Zdeňku Vlčkovi z Wagabundus Collective za zajištění koutku zábavy pro děti (dobové atrakce a školní aktivity - ač zdecimované deštěm), zmrzlinovému stánku BlueMe Rybniště za zmrzlinovou odměnu pro děti, místnímu marketu David za sladkou odměnu a ohňostroj a skupině Ignis Iter za jejich ohňovou a světelnou parádu!

Třetí velké díky všem kapelám JMK Band, MAD DOG, Točílas a Z5 a za bubenické vystoupení Mayor Drummer.

Předposlední velké díky všem, co jste přišli… a třeba se chvíli pobavili. Tohle je nakonec pro všechny organizátory ta největší odměna!

A závěrem děkujeme MAS Český sever - "Pro region srdcem, hlavou, zkušenostmi" a Ústeckému kraji za podporu naší akce z programu "Podpora komunitního života na venkově v MAS Český sever pro rok 2024".