Opět jsme mohli přivítat nové občánky 2022

Pozvání na slavnostní vítání, které se konalo v sobotu 19.11.2022, přijali rodiče Tobíka Hladíka, Martínka Merežky a Evičky Cichoszewske.

Přítomné pozdravila a přivítala v prostorách mateřské školy ředitelka paní Mgr. Martina Kočišová, program zpestřilo pěvecké vystoupení školního sborečku pod vedením učitelky paní Mgr. Jany Dašové.

Slavnostního proslovu k novým občánkům se tentokrát ujal starosta obce pan Ing. Roman Forfera. Ne každému se přihodí, že může vítat svého synovce nebo vnuka svého spolužáka.

Všechny děti byly opět hodné a vzorně spolupracovaly s panem fotografem. Rodičům byly předány originální rybičky od Libuše Broklové ze Chřibské, knihy s leteckými fotografiemi z Děčínska a květiny z dílny Simony Pohankové z Rybniště.

Na závěr byl již tradičně proveden zápis rodičů do pamětní knihy.