Obecní ples 2023

Druhý obecní ples (v novém kulturáku) se letos konal v tradičním termínu plesové sezóny - v sobotu 25.2.2023. Byl vyprodaný, senzační, protančený do rána!

Večerem provázel skvělý a pohotový Martin Růžička. Kapele GOLF Louny se dařilo plnit parket tancechtivými. Malí tanečníci z Taneční školy BELLA Danza Děčín parádně ukázali, jak na to!

Půlnočnímu překvapení předcházelo losování o pět věcných cen od našich sponzorů, které bylo doplněno kvízovými (tipovacími) otázkami o Rybništi a jeho spolcích. Hosté se mohli dozvědět zajímavá čísla např. o hasičích, fotbalistech nebo klubu důchodců.

Dvě skladby od Coldplay pak zazněly v podání Terezy Rauch a Honzy Slavíka. Zbytek večera už měla v rukou kapela a v nohách návštěvníci plesu!

Velké poděkování: našim sponzorům, z jejichž příspěvků jsme mohli dát dohromady štědrou tombolu (rozdali jsme 300 cen!), za vstřícnost, pořadatelskou spolupráci a provoz barů Restauraci Kulturní dům, za poskytnutí welcome drinku Galli Distillery, za zajištění pořádku a bezpečnosti hasičům, za výzdobu sálu Balónkovému baronovi a paní Simoně Pohankové. Za provoz fotokoutku a pořízení fotografií studiu Vandej, manželům Chroustovským za provoz šatny a všem ochotným pomocníkům za přípravu tomboly, prodej lístků a vydávání cen.

Naši sponzoři:

AdrenalinPoint * ALPEN s.r.o., Varnsdorf * Artikon - Výtvarné potřeby a rámování * AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., pracoviště Rumburk * BELDEN, Horní Podluží * Bohemian Coffee House * Crystalex CZ, Nový Bor * Daniel Bušo, elektro-obchod-služby Rumburk * EUROGREEN CZ s.r.o., Jiřetín pod Jedlovou * FSE, UJEP, Ústí nad Labem * GALLI DISTILLERY * HERBY Servis * Infocentrum - Město Chřibská * Jana Vargová, pedikůra, Chřibská * Jindřiška Daňková, Rybniště * Jiřina Chroustovská, Rybniště * Kavárna U Frinda Krásná Lípa, sociální podnik * Kominictví Brůna s.r.o., Rumburk * Levná Krmiva Rybniště * Lidová zahrada Varnsdorf * LÍPA SPORT OUTDOOR * MANA čokoládovna Krásná Lípa, sociální podnik * Marian Maštrla, fotograf, Dolní Podluží * Město Rumburk * Městské divadlo Varnsdorf * Michaela Hujerová, masáže, Horní Podluží * Obec Jiřetín pod Jedlovou * Obec Rybniště * Pačinek Glass, Kunratice u Cvikova * Pivovar Kocour Varnsdorf * ProProjekt, s.r.o., Rumburk * Renata Grusserová, Clear.car, Rybniště * Safety Master, Varnsdorf * SAMAT s.r.o, Jiřetín pod Jedlovou * Sbor dobrovolných hasičů Rybniště * Simona Pohanková, Rybniště * Sladká Katie, Rumburk * STAP, a.s. Vilémov * Stavebniny Krajzinger Rybniště * SYTRA s.r.o., Jiřetín pod Jedlovou * TOS VARNSDORF a.s. * Trojanovi, Rybniště / ARTIX * Uhelné sklady Rybniště * Varnsdorfské uzeniny s.r.o. Varnsdorf * Vermík, svět žížal, Dolní Chřibská * Vladimír Kříž, vodoinstalatérské práce Rumburk * Vojtěchovi, Rybniště * Vytlačilovi, Rybniště * Wellness Hotel Lužan Rumburk & Resort Dymník.

A díky vám všem za báječnou atmosféru a zase za rok!