Nové webové stránky obce Rybniště

Dne 30. května byl do ostrého provozu spuštěn nový web, který byl modernizován v redakčním systému WebJET.

Redakční systém WebJET (CMS WebJET) byl zvolen pro jeho uživatelskou jednoduchost a funkčnost. Správa webu bude prováděna přímo zaměstnanci obce pouze s pomocí internetového prohlížeče bez nutnosti speciálních technických znalostí a bez nutnosti dalšího dodatečného programového vybavení. Webové stránky získaly díky WebJETu podporu vysoké úrovně zabezpečení.

Byla vytvořena nová struktura webu a jednotlivé stránky a podstránky se ještě vylaďují, doplňují a upravují. Navíc webové stránky jsou živým organismem a nikdy nemůžeme říct: Je hotovo!

Doufáme však, že se pro Vás stanou aktuálním zdrojem informací a budete si je na svém počítači nebo chytrém telefonu rádi otvírat.